ГоловнаНовини ЖКГНовини ЖКГАзаров вимагає організувати рух додаткових потягів на новорічні свята

Азаров вимагає організувати рух додаткових потягів на новорічні свята

Прем’єр-міністр запропонував організувати графік руху поїздів таким чином, аби максимально задовольнити реальну потребу пасажирів у перевезеннях.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров, врахувавши критику в засобах масової інформації щодо проблеми з придбанням квитків на період новорічних та різдвяних свят, дав низку доручень  для поліпшення якості перевезення пасажирів, інформує прес-служба.

Зокрема, Глава Уряду вимагає забезпечити рух додаткових потягів на найбільш популярних під час новорічно-різдвяних свят маршрутів.

До того ж такі зміни в графіки руху мають вноситися в залежності від часу доби, дня тижня, святкових днів тощо та очікуваного пасажиропотоку на конкретний період на відповідний напрямок.

Микола Азаров поставив вимогу постійно моніторити ситуацію та оперативно вносити відповідні корективи, враховуючи зміни в попиті пасажирів. Ситуації, коли на одному напрямку курсують напівпорожні потяги, а на іншому люди не можуть виїхати, не повинно  бути.Відповідальність за організацію належного забезпечення пасажирських перевезень Прем’єр-міністр України поклав особисто на керівника Укрзалізниці.

 
Коментарі (0)