Перейти к полной версии

Новости ЖКХ

Публикации

Вас перевели на ПОН: Як розібратися, якому тепер постачальнику та скільки платити?
Побутових споживачів газу, які були клієнтами газзбутів, а потім втратили постачальників, Нафтогаз почав забирати до себе як постійних клієнтів.
Покрокова інструкція: Як ВПО можуть одержати довідку через Дію?
У застосунку Дія внутрішньо переміщені особи можуть скористатися низкою корисних електронних послуг. Яких саме? - про це йтиметься у матеріалі.

Комментарии

О.Чернишов: "Кожен українець має бути обігрітий!"
Міністр розвитку громад та територій України провів друге засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року.
Г.Галущенко: "Ми дуже відповідально готуємось до опалювального сезону"
Міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Спільного телемарафону #UAразом розповів про процес підготовки енергосистеми до осінньо-зимового періоду.

Интервью

"Асоціація міст ініціює життєво необхідні для громад рішень. Але не завжди бачимо розуміння з боку влади"
Через війну умови роботи більшості підприємств, які постачають нам воду, тепло, світло й газ, кардинально змінилися. Яким чином ці підприємства виживають і що потрібно, аби українці не залишилися без вкрай необхідних послуг?
"Рівень розрахунків у системі впав за дні війни приблизно на 30%"
Інтерв'ю міністра енергетики України Германа Галущенка, щодо рішення ENTSO-E про погодження синхронізації енергосистем України та Молдови

© 2010 - 2022 Информационное агентство «Украина Коммунальная».