Перейти до повної версії

Новини ЖКГ

Публікації

Кабмін схвалив запровадження мораторію на підвищення тарифів на період воєнного стану
Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт, який передбачає запровадження мораторію на підвищення тарифів на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану
Родичі людей, зниклих безвісти, можуть отримати пенсію по втраті годувальника
Міністерство соціальної політики роз'яснило, що члени родин осіб, зниклих безвісти, можуть отримати пенсію по втраті годувальника.

Коментарі

М.Поворозник:"Власники житла, які прихистили вимушених переселенців, можуть отримати компенсацію"
Щоб отримати компенсацію, містяни, які розмістили вимушених переселенців, мають самостійно внести відомості про житло, доступне для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб до веб-ресурсу «Прихисток»
О.Кошарна: "Відрізання ЗАЕС від української енергосистеми неможливе"
Захоплена росіянами Запорізька АЕС продовжує працювати в українській енергосистемі, однак окупанти мріють включити її у свою систему.

Інтерв’ю

"Асоціація міст ініціює життєво необхідні для громад рішень. Але не завжди бачимо розуміння з боку влади"
Через війну умови роботи більшості підприємств, які постачають нам воду, тепло, світло й газ, кардинально змінилися. Яким чином ці підприємства виживають і що потрібно, аби українці не залишилися без вкрай необхідних послуг?
"Рівень розрахунків у системі впав за дні війни приблизно на 30%"
Інтерв'ю міністра енергетики України Германа Галущенка, щодо рішення ENTSO-E про погодження синхронізації енергосистем України та Молдови

© 2010 - 2022 Інформаційне агентство «Україна Комунальна».