Комментарии перейти

Комментарии

Міністр розвитку громад та територій України провів друге засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року.
Міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі Спільного телемарафону #UAразом розповів про процес підготовки енергосистеми до осінньо-зимового періоду.
Опалювальний сезон в Україні розпочнуть вчасно, а тарифи на тепло не змінюватимуться, написав у Facebook голова Мінрегіону Олексій Чернишов.
Домінуючому становищу групи "Регіональна газова компанія" олігарха Дмитра Фірташа на газовому ринку України покладено край, про це розповів голова правління НАК Нафтогаз Юрій Вітренко
23 июня 2022 г. 10:17
Голова Полтавської ОВ Дмитро Лунін, коментуючи ракетний обстріл Кременчуцької теплоелектроцентралі, заявив, що місто має резерви для проходження опалювального сезону, навіть якщо ТЕЦ не вдасться відновити.
Проте росія продовжує фінансувати війну в Україні за рахунок продажу енергоресурсів. За перші 100 днів війни країна-агресор заробила 93 мільярди євро від експорту викопного палива.
16 июня 2022 г. 11:24
В Україні переселенцям скасують соціальні виплати. Від травня допомогу отримуватимуть тільки ті внутрішньо переміщені особи, які проживають в зоні проведення бойових дій і не можуть повернутися додому.
30 мая 2022 г. 11:35
Перший заступник міністра економіки України Денис Кудін заявив, що керівництво країни може повернутися до практики регулювання цін на паливо тоді, коли ситуація з його дефіцитом стабілізується
26 мая 2022 г. 09:56
Захоплена росіянами Запорізька АЕС продовжує працювати в українській енергосистемі, однак окупанти мріють включити її у свою систему.
23 мая 2022 г. 10:36
Україна не має наміру піднімати тарифи на комунальні послуги. Про це голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та ЖКП Андрій Герус повідомив під час брифінгу
09 мая 2022 г. 11:37